Čtvrtečního kulatého stolu o změnách ve financování škol se zúčastní zástupce ministerstva školství

středa 14. prosince 2011 ·


Kulatý stůl k aktuálnímu tématu změn ve financování školství se koná ve čtvrtek 15. prosince od 10.00 v aule Základní školy Vodičkova 20, Praha 1. Debaty se zúčastní kromě zástupců školských odborů, Svazu měst a obcí a ředitelů a ředitelek škol zástupce ministerstva školství, ředitel odboru financování Ing. Vlastimil Finke.


Zveme novináře k účasti na debatě. V případě, že se nemohou zúčastnit, nabízíme zvukovou nahrávku z celé akce, která bude zveřejněna na stánkách eduin.cz v pondělí 19. prosince.

Tomáš Feřtek, tiskový mluvčí EDUin, řekl: „Jsme potěšeni, že ministerstvo školství tentokrát reagovalo pozitivně na naši prosbu, aby v rámci kulatého stolu některý ze zástupců ministerstva vysvětlil jeho záměry. Téma financování škol je zvlášť ožehavé, bylo i hlavní motivací k nedávné učitelské stávce. Proto považujeme ochotu ministerstva o problému debatovat za jednoznačně pozitivní.“

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.