ČŠI: Pilotní testování žáků úspěšně skončeno

středa 14. prosince 2011 ·

Dnes po 14. hodině skončilo pilotní testování žáků 5. a 9. tříd. Pilotní zkoušky se zúčastnilo po oba dny 104 škol. Výsledek pilotního testu je nad očekávání pozitivní.


Odeslání dat na centrální servery se nepodařilo pouze 13.prosince, ze ZŠ D.E. Zátopkových z Třince, ale děti bez problémů mohly testové úlohy dokončit a obdržet vyhodnocení v režimu off-line. Celkový počet odeslaných testů žáků za oba dny byl 7278. Na centrální servery nebylo odesláno za oba dva dny pouze 52 testů (testy byly provedeny v režimu off-line a jejich výsledky se na centrální servery importují dodatečně). Poměr mezi počtem on-line elektronicky přijatých testů a elektronicky absolvovaných testů, tedy technicko- technologická úspěšnost, byl 99,3%.

 Všem pedagogům a dětem, kteří se pilotní zkoušky zúčastnili, děkujeme!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.