Workshopy NIDV pro žadatele oblasti podpory 1.5

sobota 1. října 2011 ·

NIDV pořádá bezplatné semináře pro žadatele finanční podpory z OP VK, oblast podpory 1.5 - EU Peníze středním školám.

Níže naleznete tabulku s plánovanými workshopy pro žadatele finanční podpory z OP VK pro oblast podpory 1.5, které bude pořádat NIDV ve všech krajích ČR v průběhu podzimu 2011.

Zájemci se mohou přihlásit na www.nidv.cz nebo u lektorů NIDV ve svém kraji (viz. Seznam školitelů NIDV, kontakty).

Harmonogram (PDF)
Seznam školitelů (PDF)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.