Posílejte nám vydařená dílka svých žáků!

čtvrtek 6. října 2011 ·

Až do konce roku 2011 nám mohou učitelé z mimopražských ZŠ posílat vydařená dílka svých žáků. Nejlepší z nich zveřejníme na webu www.sotkoviny.cz.Webový portál pro mladé novináře, spisovatele a čtenáře Šotkoviny vznikl v rámci projektu Čtenářská gramotnost a projektové vyučování. Tento projekt byl podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Více informací naleznete zde:
www.ctenarska-gramotnost.cz/o-projektu/posilejte-nam-dilka

Abeceda, občanské sdružení
www.abeceda-os.cz

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
8. října 2011 v 17:31  

Chvíli jsem přemýšlela, proč jen z mimopražských, ale pak se mi vybavila některá dílka mých (pražských) žáků, a ta by se nedala publikovat...(naštěstí šlo vždy o volnočasové aktivity).

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.