Martin Rychlík: Jiří Baumruk našel nový job, ministr Josef Dobeš supertělocvikáře

středa 19. října 2011 ·

Ministerstvo školství chce zavést celoroční klání škol ve florbale či basketbalu. Manažerem je někdejší radní České televize.České školství se otřásá v základech. Po změnách v oblasti financování, sexuální výchovy či výuky k vlastenectví chce ministr školství Josef Dobeš (VV) změnit i tělovýchovu. Do škol plánuje zavést celoroční sportovní pohár škol, který by pozvedl hodiny tělocviku. Podle serveru Lidovky.cz se manažerem nového ambiciózního projektu má stát Jiří Baumruk, někdejší sportovní komentátor a bývalý předseda Rady České televize (ČT).

Baumruk byl v letech 2003 až 2007 mluvčím Prahy 5 (vedené starostou Milanem Jančíkem), členem a předsedou Rady ČT pak od roku 2007 do července 2011. Dle resortní mluvčí se již stal zaměstnancem ministerstva školství.

Celý článek na webu ČESKÁ POZICE

1 komentářů:

Luděk Blaha řekl(a)...
19. října 2011 v 20:06  

Dle resortní mluvčí se již stal zaměstnancem ministerstva školství.

Kruciš, asi jsem prošvihl výběrové řízení. Si říkám, jaképak asi byly požadavky na kvalifikaci. Košíkovou jsem hrál jako dorostenec a benďák jsme jako děcka mydlili taky. Pokud tam nebyla státní zkouška z angličtiny, býval bych měl šanci.
Kdo ví, jestli nám resortní mluvčí nepředstavila šestého šéfa kabinetu ministra.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.