Jiří Paroubek: Bulasová na krajském úřadu? Výsměch!

středa 12. října 2011 ·

Zaměstnat bývalou ředitelku litoměřického gymnázia Bulasovou na Krajském úřadu Ústeckého kraje považuji za naprostý výsměch všem, kteří oprávněně poukazovali na její selhání. Je to také další ze signálů o tom, jak si pánové Fišera a spol. představují plnění slibů.Pan Kouda, náměstek hejtmanky Vaňhové, měl paní Bulasovou zaměstnat na krajském úřadě rovnou a nemusel touto naprosto hloupou osobní protekcí ničit jedno z nejlepších gymnázií v kraji. Nepostismus, protekce a mafiánské praktiky lidí, jako jsou pánové Houska, Kouda, Fišera či hejtmanka Vaňhová, už přesáhly únosnou mez a – jak je vidět například na způsobu rozdělování peněz z Fondu hejtmanky – zakládá navíc i podezření z korupce.

Zadal jsem proto svým právníkům, ať případ zanalyzují a připraví mi příslušné právní kroky.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.