Jan Wagner: Nenápadná smrt portálu EDU.CZ II.

středa 5. října 2011 ·

Domény INFO.EDU.CZ a WWW.EDU.CZ byly přesměrovány na WWW.UIV.CZ a můžeme tedy konstatovat asi definitivně smrt školského portálu. Důvodem je nejspíše článek v deníku Právo.

Včerejší Právo a poté i zpravodajský portál Novinky.cz zveřejnily článek Marka Přibila Školský portál za desítky miliónů je těsně před smrtí, který více méně kopíruje obsah našeho článku Nenápadná smrt portálu EDU.CZ. článek byl rovněž citován v ranním pořadu České televize Studio 6 v rámci přehledu tisku.

Včera ráno se na WWW.EDU.CZ zobrazovalo jen chybové hlášení redakčního systému Drupal a včera večer byly domény INFO.EDU.CZ a WWW.EDU.CZ byly přesměrovány na WWW.UIV.CZ.

Pokusíme se dnes zjistit další informace od tiskového odboru MŠMT, zajímají nás zejména důvody zrušení, osud obsahu portálu a cena za verzi v redakčním systému Drupal, která byla v provozu jen tři měsíce.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.