Věstník MŠMT 9/2011

pondělí 26. září 2011 ·Část normativní

  • Ujednání mezi Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Ministerstvem zahraničních věcí a evropských záležitostí Francouzské republiky o činnosti česko-francouzských dvojjazyčných tříd ve školním roce 2011/2012, podepsané v Praze dne 1. července 2011
  • Společné prohlášení ministra školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Mgr. Josefa Dobeše a státního ministra pro vyučování a kultus Svobodného státu Bavorsko Dr. Ludwiga Spaenleho o zkoušce ověřující znalosti češtiny žáků bavorských reálných škol, podepsané v Řezně dne 4. července 2011
  • Dohoda o certifikované zkoušce z českého jazyka pro žákyně a žáky středních škol v Bavorsku mezi Univerzitou Karlovou v Praze, Ústavem jazykové a odborné přípravy, zastoupeným panem Mgr. Janem Podroužkem a Bavorským státním ministerstvem pro výuku a školství zastoupeným panem státním ministrem Dr. Ludwigem Spaenlem, podepsaná v Řezně dne 4. července 2011
Část oznamovací
  • Sdělení MŠMT, kterým se vydává seznam regulovaných činností (povolání) v České republice, členěný podle příslušnosti uznávacích orgánů podle působnosti směrnice Evropského společenství v oblasti uznávání odborných kvalifikací, aktualizovaný k 31. 7. 2011
  • Sdělení MŠMT, kterým se vydává seznam regulovaných povolání, na která se vztahuje čl. 7 odst. 4 směrnice 2005/36/ES o uznávání odborných kvalifikací, aktualizovaný k 31. 7. 2011
  • Sdělení MŠMT, kterým se vydává aktuální znění příloh I. – IV. směrnice Evropského parlamentu a Rady 2005/36/ES ze dne 7. září 2005 o uznávání odborných kvalifikací (stav ke dni 31. 7. 2011)
  • Doplnění normativů neinvestičních výdajů na rok 2011 pro účely poskytování dotací na činnost škol a školských zařízení, které nejsou zřizovány státem, krajem, obcí, svazkem obcí nebo registrovanou církví nebo náboženskou společností, které bylo přiznáno oprávnění k výkonu zvláštního práva zřizovat církevní školy, v roce 2011  (stanovených č.j. 20/2011-26), uveřejněných v sešitu 2/2011 Věstníku MŠMT ČR (č.j. 23 835/2011-26)
  • Informace o udělení schvalovacích doložek učebnicím a učebním textům
  • Oznámení ČŠI o odcizení služebního průkazu
  • Oznámení o ztrátě razítka
Ke stažení ve formátu PDF

Ke stažení ve formátu DOC


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.