Přečtěte si: Bátora povýšil. Bude vicekancléřem Dobeše. Grilování u TOPky se ruší

pondělí 29. srpna 2011 ·

Karel Schwarzenberg protestující proti angažmá Ladislava Bátory na MŠMT nakonec dosáhl svého cíle. Ministr školství Josef Dobeš, který Bátoru zaměstnává jako personálního ředitele svého resortu, slíbil, že úředníka k 1. září stáhne z funkce, kterou byl pověřen. Bátora ale na ministerstvu zůstane a bude jmenován vicekancléřem ministra, tedy zástupcem vrchního ředitele kabinetu ministra. Informaci redakci sdělil zdroj blízký VV a potvrdil ji Vít Bárta v ČT.

Z článku Lukáše Petříka a qot v ParlamentníListy.cz vybíráme:

Bátora bude mít na starosti akvizice, výběrová řízení, správu nemovitostí, IT a správu majetku. Podle informací ParlamentníchListů.cz Karel Schwarzenberg s tím, aby byl Bátora vicekancléřem ministra, a de facto tak povýšil, souhlasil. Nechtěl jen, aby Bátora šéfoval personálnímu oddělení. Bátora teď bude vykonávat podobnou funkci, jakou na své úrovni vykonává Petr Hájek pro prezidenta republiky Václava Klause.

9 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
30. srpna 2011 v 9:37  

Však bylo na čase povýšit, klasický "karierní postup". Je vidět, jak si VV představují v tomto státě šetření. VV jsou nevolitelní !

Anonymní řekl(a)...
30. srpna 2011 v 11:06  

Náhodou, mně se naše vláda líbí. Je to přesně to, co potřebujeme v době krize. Kolikrát už dali nažrat vlkovi, a koza je pořád celá. Obdivuhodné.

Anonymní řekl(a)...
30. srpna 2011 v 11:54  

koza je pořád celá

Řekl bych, že je ohlodána na kost a v korytech už je na dně

krtek řekl(a)...
30. srpna 2011 v 18:29  

"A jede se dál kočárem bílým podél černých skal." Takže TOP09 šlo jen o to, aby pan Bátora byl přesunut, VV, aby pan Bátora nezmizel, a ODS o to, aby se chvilku mluvilo o někom jiném.
A my pořád trváme na tom, že 1+1=2 a že platí Pythagorova věta.
Chudáci žáci a studenti, co se v tom mají vyznat a dospět.

Anonymní řekl(a)...
30. srpna 2011 v 19:36  

Nejdůležitější v životě jsou evidentně "sociální sítě" ;-)

Anonymní řekl(a)...
30. srpna 2011 v 21:47  

To je výsměch všem. Jako vicekancléř bude mít ještě větší pravomoci. To je tedy vláda k pohledání ! Klaus má dlouhé prsty, ale pořád nechápu, co tím sleduje.

Anonymní řekl(a)...
30. srpna 2011 v 23:18  

Politici prostě zkoušejí, co jim projde...

Anonymní řekl(a)...
31. srpna 2011 v 11:14  

Voni už snad ani nemůžou vládnout - dyť voni se musej jenom celej den řehkat jako koně.

Anonymní řekl(a)...
31. srpna 2011 v 22:53  

jací blbci jim to dole baští a ještě je volí ( voly )a jsou schopni se kvůli politice pohádat a pomlátit. Ignorant

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.