Přečtěte si: Ministerstvo školství vyměnilo šéfku své komunikace. Co stojí v pozadí?

úterý 26. července 2011 ·

Lucie Kubovičová od úterý už není ředitelkou odboru vnějších vztahů a komunikace ministerstva školství, informoval rezort na svém webu s tím, že ve funkci skončila po vzájemné dohodě. Řízením odboru byla dočasně pověřená Kateřina Savičová.

Z článku pod zančkou Fuk v Eurozprávy.cz vybíráme:

V pátek přitom vygradovaly spory mezi ministrem Dobešem a jeho tiskovým odborem. "Pro mě je naprosto nepřijatelné vyjádření mého tiskového mluvčího (Patrika) Kubase, že s tím právně nemůžeme nic dělat. To je nepřijatelné," adresoval Dobeš veřejnou výtku svému podřízenému za komunikaci problému prázdninových výpovědí, které dávají školy některým učitelům, aby ušetřily.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.