Přečtěte si: Dobeš a Kubice rozdávají desetitisíce. Komu? To tají!

sobota 23. července 2011 ·

Přestože mají občané právo znát platy a odměny ministerských úředníků, ministerstva tyto údaje nadále tají. Zářným příkladem je ministr školství Josef Dobeš (VV) a policejní prezidium. Svým podřízeným podle Aktuálně.cz vyplácejí desetitisícové odměny, ale mlčí o nich.

Z článku Jany Maxové v Eurozpravy.cz vybíráme:

"Ministerstvo kontinuálně zastává právní stanovisko, že podle zákona nemá jako povinný subjekt zákonnou povinnost uvádět konkrétní údaje o odměnách jednotlivých zaměstnanců," odpovědělo MŠMT na dotaz Aktuálně.cz.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
23. července 2011 v 14:34  

Ale, ale. Desetisíce rozdávají ředitelé oblíbencům na základních a středních školách. Pojďte o řád výše!

Luděk Blaha řekl(a)...
23. července 2011 v 19:42  

Desetisíce rozdávají ředitelé oblíbencům

Těmi ministerskými desetitisíci se myslí patrně měsíční desetitisíce.
Ve školství to až tak zase nehrozí. Ředitelé by takové obnosy museli nejspíš dávat ze svého a to ještě oblíbenci osamocenému. Ačkoli ...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.