Obnovení funkčnosti aplikace BENEFIT7

pátek 22. července 2011 ·

Chyba ve webové aplikaci BENEFIT7, vztahující se k finalizaci monitorovací zprávy, byla odstraněna. V tuto chvíli je možné monitorovací zprávu finalizovat.Termín pro předložení monitorovací zprávy poskytovateli dotace se prodlouží vždy o příslušný počet kalendářních dnů, zmeškaných od původně stanoveného termínu předložení MZ až do data zajištění plné funkčnosti BENEFIT7, tj. 22.7.2011.

V případě, že takto vypočtená lhůta bude kratší než 3 kalendářní dny, prodlužuje se termín pro předložení MZ o 3 kalendářní dny.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.