31. 7.-5. 8.: Letní škola kritického myšlení pro mírně pokročilé a začátečníky

čtvrtek 7. července 2011 ·

Učitelské i neučitelské debaty často končí konstatováním, že dnešní děti jsou agresivní, neukázněné, málo se učí, nic pořádného je nezajímá. Je tomu opravdu tak? Při práci v penzionu u Berounky budeme společně hledat odpověď, při bádání využijeme metody práce s odbornými texty, pobesedujeme s odborníky, načerpáme sílu v přírodě pro další školní rok.Místo: Roztoky u Křivoklátu
Datum: 31. 7. 2011 - 5. 8. 2011
Kapacita: 25

Na Berounce o tom, co děti a učitele spojuje a rozděluje (Jak na to, aby obě strany hořely, ale nevyhořely) Učitelské i neučitelské debaty často končí konstatováním, že dnešní děti jsou agresivní, neukázněné, málo se učí, nic pořádného je nezajímá. Je tomu opravdu tak? Při práci v penzionu u Berounky budeme společně hledat odpověď, při bádání využijeme metody práce s odbornými texty, pobesedujeme s odborníky, načerpáme sílu v přírodě pro další školní rok.

Podrobnosti na webu KritickéMyšlení.cz.

POZOR! Přihlášky možné do 31. 7. s možností platby na místě.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.