EDUin zveřejnil odborné recenze maturitních testů 1.

pondělí 20. června 2011 ·

Přinášíme recenzi testu Matematika – základní úroveň (státní maturita ve školním roce 2010/2011).
 Ke stažení ve formátu PDF


V Praze 15. 6. 2011

RNDr. Oldřich Botlík, CSc., absolvent MFF UK v Praze v roce 1974
spoluautor a editor matematických testů projektu KALIBRO

Mgr. Pavel Böhm, absolvent MFF UK v Praze v roce 2006
učitel matematiky a fyziky na gymnáziu, doktorand na Katedře didaktiky fyziky MFF UK

RNDr. David Souček, absolvent MFF UK v Praze v roce 1989
spoluautor matematických testů projektu KALIBRO a organizátor tohoto projektu

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.