Šablony pro střední školy do konce září?

úterý 17. května 2011 ·

Podle v pondělí aktualizovaného Indikativního plánu výzev Řídícího orgánu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (MŠMT) na rok 2011Výzva v oblasti podpory 1.5 Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách by měla být vypsána ve 2. - 3. čtvrtletí roku 2011. Předpokládáme spíše pozdější termín výzvy, protože MŠMT je relativně přetíženo administrativou spojenou s výzvou v oblasti podpory 1.4 EU peníze školám.

2 komentářů:

Luděk Blaha řekl(a)...
17. května 2011 v 12:37  

spíše pozdější termín výzvy, protože MŠMT je relativně přetíženo administrativou

Jako vulkán, který vyvřelinami zasypal sám sebe?

Anonymní řekl(a)...
18. května 2011 v 14:20  

Kdyby jenom sám sebe. Bohužel to však vypadá, že zasype i nás. Vím o mnoha základních školách, které realizaci šablon a jejich administrativu vůbec nezvládají.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.