Pozvánka na „kulaté stoly“ k výkladu novel vyhlášek č. 72/2005 Sb. a 73/2005 Sb.

pátek 20. května 2011 ·

Odbor 27 - speciálního vzdělávání, prevence a institucionální výchovy organizuje 2 „kulaté stoly“ k výkladu novel vyhlášek č. 72/2005 Sb. a 73/2005 Sb., jejichž účinnost bude k 1.9.2011. Pro pedagogy z Čech na MŠMT v Praze dne 2.6.2011 a pro zájemce z Moravy a Slezska v Brně dne 1.7.2011.


Akce v Brně bude realizována ve spolupráci s katedrou speciální pedagogiky PedF Masarykovy univerzity v Brně.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.