Posílejte nám recenze deskových her od svých žáků

úterý 17. května 2011 ·

Na webu Šotkoviny vyhlašujeme každý měsíc téma, k němuž nám mohou žáci posílat své příspěvky. V dubnu to byl „Rozhovor se zajímavou osobností, která má blízký vztah k naší škole nebo obci”. V květnu k tomuto tématu přidáváme ještě „Recenzi deskové hry”.Více informací a rady, jak napsat dobrou recenzi, mohou žáci i učitelé nalézt zde:
http://www.ctenarska-gramotnost.cz/medialni-vychova/mv-casopisy/posilejte-recenze-zaku

Tipy k rozhovorům (které můžete stále posílat) jsou tady:

http://www.ctenarska-gramotnost.cz/medialni-vychova/mv-casopisy/posilejte-rozhovory-zaku

Tento projekt byl podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Abeceda, o.s

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.