27. 5.: Seminář Jak nabídnout své téma médiím I. aneb Novináři nejsou zlí

pondělí 2. května 2011 ·

Praktický pojatý šestihodinový seminář je určen těm, kdo stojí o to, naučit se dívat na svou práci očima novinářů a zároveň je zajímá i poučený a kvalifikovaný pohled do světa médií. Účastníci pochopí základní zákonitosti každodenního mediálního provozu a budou mít možnost si v rámci praktického nácviku vyzkoušet i telefonickou komunikaci s novinářem v situaci, kdy mu nabízejí své téma ke zpracování. Seminář je určen všem pracovníkům neziskových organizací, kteří v rámci své profese komunikují s novináři a veřejností.Seminář je sestaven z pěti částí:

  •     Co si myslíte o novinářích? – chceme slyšet vaše názory bez cenzury
  •     Co chcete vědět o mediálním světě? – zajímají nás vaše otázky
  •     Umíte analyzovat noviny? – díváme se novinářům pod pokličku
  •     Už jste volali do redakce? – jak nabídnout své téma bez obav z neúspěchu
  •     Co jste se ještě nedozvěděli? – kontrolujeme seznam vašich otázek


Organizátor a lektor

Seminář organizuje EDUin, o.p.s., lektoruje Tomáš Feřtek – dlouholetý novinář, tiskový mluvčí EDUin, o.p.s.

Místo, termín konání a cena

Gymnázium Na Zatlance, Praha 5; 27. 5. 2011 od 9 do 15,30

cena: 650,- Kč

Přihlásit se je možné pomocí online formuláře.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.