Přečtěte si: Na střední školy už jen se dvěma přihláškami, počítá novela školského zákona

úterý 5. dubna 2011 ·

Uchazeči o studium na středních školách si budou od příštího roku moci podat zřejmě už jen dvě přihlášky místo stávajících tří. Počítá s tím novela školského zákona, o které bude ve středu jednat vláda.

Ze zprávy Mediafax.cz vybíráme:


Budoucím středoškolákům se podle navrhované úpravy prodlouží lhůta, kterou mají na to, aby se rozhodli, jestli na vybranou školu nastoupí, nebo ne.


Zatímco nyní musí svoje rozhodnutí potvrdit do pěti dnů od doručení oznámení o přijetí, nově by měli dostat na rozmyšlenou deset dní.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.