CERMAT: On-line diskusní fórum pro žáky a rodiče

pátek 8. dubna 2011 ·

V rámci informační podpory cílové skupiny žáci a rodiče, jsme připravili diskusní fórum, kde je možné klást dotazy ohledně nové maturity, které budou dvakrát týdně naživo zodpovídat odborníci z CERMATu.


Diskuze budou probíhat každé pondělí a čtvrtek od 17 do 19 hodin na speciální stránce na webu Novamaturita.cz, přičemž dotazy je možné vkládat vždy den předem od 12 hodin – tedy pro pondělní diskuzi od pátečního poledne a pro čtvrteční od středy. Dotazy na fóru bude možné klást do 30. června 2011, kdy bude uzavřeno.

První diskuse bude probíhat v pondělí 11. dubna od 17 do 19 hodin. Od pátku 8. dubna, 12 hodin, mohou zájemci pokládat dotazy na vždy předem zveřejněná aktuální maturitní témata, na která v následujících dnech odpoví ředitel CERMATu Pavel Zelený nebo některý z dalších odborníků CERMATu.

V případě, že z důvodů časové tísně nebude možné zodpovědět dotaz nebo diskutující nebude s odpovědí spokojen, je možné položit otázku znovu prostřednictvím e-mailu na adresu info@novamaturita.cz. Všechna již prodiskutovaná témata budou k dispozici k nahlédnutí i zpětně.

Téma první diskuze není vymezeno. Máte možnost ptát se ředitele CERMATu na cokoli, co vás zajímá na nové maturitě. 


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.