Zapojte se do rozsáhlého celoevropského průzkumu o využití moderních technologií!

pátek 18. března 2011 ·

Celovropský projekt iTEC, jehož cílem je načrtnout možné trendy vývoje výuky a vyzkoušet je na rozsáhlém vzorku 1000 tříd, otevírá rozsáhlý průzkum. Učitelé se v něm mohou vyjádřit k tomu, jak často a jakým způsobem ve své výuce používají moderní technologie. Svůj názor mohou ale vyjádřit i samotní žáci!

Oba průzkumy jsou k dispozici v několika jazykových mutacích, bohužel tu není čeština, ale jen slovenština. Evidentně opět selhává participace MŠMT a jím přímo řízených organizací na řadě aktivit European Schoolnet.

Více na http://itec.eun.org/web/guest/teachers-survey.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.