Přečtěte si: Nečas nesmí dopustit nástup Bátory na MŠMT

pátek 18. března 2011 ·

Vlasta Bohdalová, stínová ministryně školství za ČSSD, uvádí: Předně považuji za nutné, aby ministr Dobeš neprodleně řekl, zda jsou tyto informace pravdivé, či nikoli. Pokud ne, měl by se zároveň zaručit za to, že Ladislav Bátora v budoucnosti nebude jakkoli působit na jeho resortu.


Z článku na webu ParlamentiListy.cz vybíráme:

V souvislosti s aprílovým nástupem Ladislava Bátory na ministerstvo školství rovněž připomínám slova premiéra Petra Nečase. Ten sdělil, že si nedovede představit, že by se „člověk s minulostí pana Ladislava Bátory stal náměstkem na ministerstvu školství. Takovou věc jako předseda vlády odmítám," řekl před necelým měsícem premiér. Očekávám proto, že jako odpovědný předseda vlády nedopustí nástup ani jakékoliv další působení extremistického kandidáta Bátory na ministerstvu školství.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
21. března 2011 v 10:45  

Konečně se podařilo zastínit katastrofální působení pana Dobeše na MŠMT pseudoaférou.

Dovoluji si jen připomenout, že několik podobně obskurních poradců tento geniální ministr má už delší dobu...

Luděk Blaha řekl(a)...
21. března 2011 v 14:04  

Tedy standardní OPPOOP.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.