Přečtěte si: Ministr školství Dobeš zkolaboval a je na kapačkách

úterý 1. března 2011 ·

Ministr školství Josef Dobeš (VV) byl v úterý převezen kvůli vyčerpání organismu do nemocnice. Podle svých slov leží nyní na kapačkách. Vinu na jeho hospitalizaci pravděpodobně měly i mediální kauzy, jimž v posledních dnech čelil.

Z článku Marka Přibila na portálu Novinky.cz ještě vybíráme:

„Potřebuji nabrat síly, jsem na kapačce na klinice. Jsem strašně moc utahaný a unavený. Poslední dobou jsem přecházel totiž chřipky, neměl jsem čas se doléčit a teď to propuklo naplno,“ řekl Právu. Podle Dobeše mu lékaři řekli, že šlo o „hodně totální vyčerpání“ organismu.

6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
1. března 2011 v 20:50  

Dělat "revoluci" 21 let po revoluci se nevyplácí. Každá revoluce "požírá" své děti !

Luděk Blaha řekl(a)...
1. března 2011 v 21:07  

Mgr. Josef Dobeš
ministr školství,
poslanec PS PČR,
předseda výboru pro sociální politiku PS PČR,
místopředseda Věcí Veřejných,
čerstvý otec čtvrtého syna,
vyčerpaná, chřipku přecházející oběť mediálních kauz.

Eny Gma řekl(a)...
1. března 2011 v 21:52  

Dovolte menší parafrázi, která velice přesně charakterizuje "zdravotní" stav našeho školství

„Potřebuji nabrat síly, jsem na kapačce na klinice. Jsem strašně moc utahané a unavené. Poslední dobou jsem přecházelo totiž chřipky, nemělo jsem čas se doléčit a teď to propuklo naplno ..."

Luděk Blaha řekl(a)...
1. března 2011 v 23:54  

Každá revoluce "požírá" své děti

To jste to trochu popletl, pane.
Požrán byl MUDr. Engel.
Tady jsme v jiném resortu. Toliko reformujeme a rukojmí nebereme.
A když revoluce, tak výhradně s cedulí na klopě, že teda jako souhlasíme nebo nejlépe o prázdninách.

Pepa řekl(a)...
2. března 2011 v 8:19  

Panu ministrovi přeji brzké uzdravení. A pak by nám mohl třeba, jen tak mimochodem, vysvětlit, těch 70 000 za propagační fotky. To myslel vážně nebo už byl na pokraji nemoci? ( ona je to tedy jen taková blbůstka k pousmání v kontextu všeho ostatního)

Anonymní řekl(a)...
2. března 2011 v 11:32  

Nemoci, zranění a podobné příhody nepřeji nikomu. Naopak každému, i panu Dobešovi, přeji brzké uzdravení.

Ale když někdo na nějakou práci vysloveně nemá a přesto se do ní hrne, tak si prostě koleduje o malér. A čím dřív toho nechá, tím líp pro jeho zdraví.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.