Microsoft Word 2010 - Rychle hotovo!

pondělí 7. března 2011 ·

Nemusíte studovat obsáhlé příručky, chcete­li ve Wordu provádět činnosti, které ke své práci či při domácím využití obvykle potřebujete. Dnešní počítače se ovládají vizuálně a interaktivně, proto i naše knihy jsou vizuální a interaktivní. Nepochybujeme, že umíte číst, ale obrázek vydá za tisíc slov a lépe se pamatuje.

Tento moderní průvodce na rozdíl od jiných knih program Microsoft Word 2010 nepopisuje, ale všechny běžné činnosti vám ukáže:
 • na ilustracích propojených s textem,
 • na postupech krok po kroku, a budete­li chtít,
 • pomocí interaktivních videokurzů na CD.
V knize najdete všechna důležitá či zajímavá témata:
 • Orientace v inovovaném prostředí Wordu 2010
 • Využití tabulátorů, tvorba víceúrovňových seznamů
 • Odstavcové styly, sloupce, dělení slov a motivy dokumentu
 • Překlad textu, nastavení jazyka a kontrola gramatiky
 • Vložení obsahu, bibliografie, snímku obrazovky či titulní strany
 • Tvorba štítků, obálek, tabulek a diagramů SmartArt
 • Porovnání dvou verzí dokumentu, zamknutí proti změnám
 • Přehled novinek a nejdůležitějších klávesových zkratek
Více informací o knize naleznete na http://knihy.cpress.cz/K1895.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.