Ondrej Šteffl: Je škola budoucnost vzdělávání?

pondělí 7. března 2011 ·

Přednáška Onřeje Šteffla, ředitele společnosti Scio, na loňském TEDxPrague.

Ondřej Šteffl se narodil se roku 1954 a absolvoval matematicko-fyzikální fakultu a je kandidátem věd ze sociologie. V roce 1990 založil první soukromou školu u nás - PORG. 1995 založil společnost Scio, která se zabývá testováním vzdělávacích výsledků škol i jednotlivců, od roku 1998 také využíváním internetu ve vzdělávání. Společnost Scio se významně se podílí na přijímacím řízení na vysoké školy, její zkoušky využívá v přijímacím řízení 53 fakult veřejných a státních vysokých škol.


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
7. března 2011 v 16:18  

za těch 18 minut to stojí. Co na to Blaha?

Luděk Blaha řekl(a)...
7. března 2011 v 19:24  

Co na to Blaha?

Zní to sice nadějně, ale mám vážné obavy, že to nebude stát ani za půl hodiny.
Tahle mediální štvanice na moji osobu mne už vysiluje. Spíš to vypadá na kapačky a pak na kopačky.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.