Nové fórum na diskuze.rvp.cz – Interaktivní tabule

úterý 15. února 2011 ·

Interaktivní tabule se stávají běžným vybavením škol. V diskuzních fórech na diskuze.rvp.cz byla založena celá řada hojně navštěvovaných témat, v kterých se debatovalo o jejich využití. Moderátoři fór se proto rozhodli  diskuzi k interaktivním tabulím “osamostatnit“.


Od nynějška všechny diskuze k interaktivním tabulím najdete v novém fóru Interaktivní tabule, kam přidali i další otázky. Nové fórum by mělo umožnit všem, kteří už tabuli mají, i těm, kteří uvažují o jejím pořízení, porovnat zkušenosti, nápady, ptát se ostatních.

Doporučujeme také nový blog Jak nejlépe využít interaktivní tabuli.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.