EU peníze školám: Převod výstupů na finanční hodnotu

pátek 18. února 2011 ·

V případě, že příjemce dotace z projektu EU peníze školám chce v rámci první monitorovací zprávy proplatit druhou zálohovou platbu, je třeba prokázat dosažení výstupů ve výši 40 % rozpočtu projektu.

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
18. února 2011 v 20:01  

A pozor podle odpovědi ministerstva musí být tyto výstupy nejen vytvořené, ale i ověřené, což je po uplynutí 6 měsíců, kdy se bude první monitorovací zpráva podávat, téměř nerealizovatelné.

Anonymní řekl(a)...
19. února 2011 v 21:50  

tedy těch zbylých 40% finančních prostředků dostanete až po 14 měsících, což představuje 2 monitorovací zprávy, kde zajisté uděláte moře chyb. Tedy počítejte z těmito financemi až tak za nějakých 16 měsíců od zahájení projektu.

Anonymní řekl(a)...
20. února 2011 v 11:43  

No a vzhledem k tomu, že projekty jsou na 30 měsíců, je to celkem v pohodě. Nebo ne?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.