9. - 14. 5.: Jarní soustředění KSP 2011

pátek 18. února 2011 ·

Od 9. do 14. května u Rumburka bude další Jarní soustředění Korespondenčního semináře z programování pro žáky a studenty ve věku 14-18 let, kteří mají rádi počítače a zajímají se o programování.

Program se sestává ze dvou částí: odborného programu a her, které jsou jak venkovní, tak vnitřní.

Cena je 800 Kč.

Podrobnosti naleznete na http://ksp.mff.cuni.cz/sksp/2011J/.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.