Výzva na podání nabídek veřejné zakázky "Automatizované testovaní 5. a 9. tříd základních škol"

středa 19. ledna 2011 ·

Prohlédněte si dva dokumenty o způsobu přípravy zavedení testování.

4 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
20. ledna 2011 v 10:24  

Nevím, jestli to tvořili pod vlivem či bez něj, ale meditátora bych dělala hned. Stejně tak je fascinující, že "projekt nemusí obsahovat návrh, jakým způsobem celý informační systém řešit". To je vlastně u projektů skoro nežádoucí, definovat, jak se má něco dělat. Meditátor nebo mediátor, hodinky nebo holínky, v Karmelitské je to jedno.

Anonymní řekl(a)...
20. ledna 2011 v 21:23  

asi jako bojler a brojler z roku 1989 tehdejšího soudruha Jakeše. Tedy takovou představu začínám mít o naších nadřízených v Praze.

Anonymní řekl(a)...
21. ledna 2011 v 11:58  

Už vidím na Facebooku výzvu na vytvoření "Automatizovaného vyplňování testů" od žáků 5. a 9. tříd. Mezi přáteli bude určitě mnoho kantorů.
Schválně - co by bylo funkčnější a levnější?

Simona CARCY řekl(a)...
21. ledna 2011 v 21:48  

Paskvil z rukou paní Voříškové je radost jen otevřít, další čtení ohrožuje zdravý duševní vývoj jedince.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.