CERMAT: MAG´10 - testy a klíče správných řešení

čtvrtek 4. listopadu 2010 ·

CERMAT zveřejnil zadání didaktických testů (včetně nahrávek poslechů u cizích jazyků) a písemných prací a klíče správných řešení z Maturitní generálky (MAG´10) ze všech předmětů a úrovní.

Klíče správných řešení subtestu poslech v základní úrovni obtížnosti v cizích jazycích obsahují u otevřených úloh pouze nejčastější uznatelné odpovědi. Protože však v poslechovém subtestu v základní úrovni obtížnosti nehodnotíme pravopis a gramatiku, může být počet uznatelných odpovědí větší, než je uvedeno v klíči. Posuzovatelé otevřených úloh postupovali při hodnocení otevřených úloh podle podrobnějších klíčů správných řešení, které byly průběžně doplňovány na základě žákovských odpovědí. Upozorňujeme tedy na to, že u otevřených úloh v poslechovém subtestu základní úrovně obtížnosti je základním kritériem pro posouzení odpovědí srozumitelnost zaznamenaného výrazu.

Český jazyk a literatura

Matematika
Anglický jazyk
Německý jazyk
Francouzský jazyk
Ruský jayk
Španělský jazyk

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.