29. 7.: Setkání učitelů u krajanských komunit a lektorů českého jazyka a literatury v zahraničí

pondělí 26. července 2010 ·

Pozvánka MŠMT na setkání s lektory českého jazyka a literatury, kteří působí v rámci podpory českého kulturního dědictví v zahraničí.


ČAS: od 10:00 do 13:00 hod

MÍSTO: Senát Parlamentu ČR, Valdštejnské nám. 17/4, Praha 1.

Pozvánka v pdf: Pozvánka Senát.pdf

Na základě Programu podpory českého kulturního dědictví v zahraničí vysílá Česká republika každý rok ke svým krajanům v zahraničí učitele českého jazyka a literatury a na zahraniční vzdělávací instituce, převážně univerzitního typu, vysílá lektory českého jazyka a literatury. Na setkání budou mimo jiné prezentovány ukázky výsledků tohoto programu.

Potvrďte prosím svou účast na níže uvedený email či na mobilní telefon. Pro vstup do Senátu je třeba prokázat se občanským průkazem či pasem.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.