Country Report on ICT 2009/10

středa 2. června 2010 ·

European Schoolnet zveřejnil Czech Republic Country Report on ICT in Education 2009/2010. Do zpráv podávajích přehled o oblasti ICT ve vzdělávání se poprvé zapojila i Česká republika.2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
2. června 2010 v 8:07  

Mám prosbu a dotaz,
bylo by možné tuto zprávu přeložit do češtiny?
Moje angličtina bohužel není na takové úrovni, aby mi neunikaly souvislosti.

BoBr řekl(a)...
2. června 2010 v 10:30  

Kolego, nedělejte si starosti. Ta zpráva žádné souvislosti nemá. Je to přehled vytažený z různých zpráv a dokumentů, který nemá žádný závazný dopad. Otázkou je i to, do jaké míry odráží skutečnost? Alespoň částečně snad ano. Zajímavé bude teprve to, až EUN sestaví nějaký přehled s porovnáním různých zemí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.