ČEZ předává výhry

středa 5. května 2010 ·

Téměř tři tisíce studentů technických škol se zapojilo do znalostního kvizu o Skupině ČEZ. Soutěž probíhala na internetových stránkách www.kdejinde.cz od 15. února do 12. března. Čtyřicet studentů nyní přebírá své výhry.


Virtuální svět Skupiny ČEZ rozhodně zaujal. Studenti díky němu mohli zábavnou formou poznat, čím se Skupina ČEZ zabývá a jaké jsou u nás možnosti pracovního uplatnění. Ve statistikách jsme zaznamenali víc než 15 000 unikátních návštěv, do samotné soutěže se zapojilo 1521 vysokoškoláků a 1150 středoškolských studentů. O výhercích rozhodly nejen správné odpovědi na všechny otázky, ale také nejbližší tip na cenu akcií Skupiny ČEZ k určitému datu. Čtyřiceti výhercům – řádně zapsaným studentům gymnázií nebo středních odborných učilišť, středních a vyšších odborných škol nebo vysokých škol se sídlem v České republice s technickým zaměřením – nyní osobně předáváme notebooky, komunikátory a další ceny posíláme poštou jako doporučené zásilky.

Znalostní soutěž byla prvním krokem prezentace Skupiny ČEZ jako preferovaného zaměstnavatele. Za vysokou účast v ní děkujeme i našim zaměstnancům, kteří o ní hovořili se svými dětmi a známými. Studenty oslovujeme také na veletrzích pracovních příležitostí, formou různých plakátů, sociální sítě facebook a již brzy jim představíme upravené internetové stránky, věnované náboru. To vše pod značkou Kde jinde.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.