EU peníze školám: Přehled šablon klíčových aktivit a modelové příklady jejich realizace

úterý 4. května 2010 ·

MŠMT publikovalo šablony jako samostatné dokumenty, k dispozici jsou i modelové příklady.

Přehled šablon a další dokumenty naleznete nyní i na wiki.ceskaskola.cz v sekci EU peníze školám.


Pro školy je nyní, kdy není možné vyzkoušet zadání šablon v online aplikaci Benefit 7, k dispozici originální pomůcka pro kalkulaci šablon v podobě tabulky XLS, která vychází z aktuálních jednotkových cen šablon a je dostupná na webu ITveSkole.cz.

Následující odkazy na dokumenty jsou z webu MŠMT:

Přehled šablon klíčových aktivit:prehled_sablon_klicovych_aktivit.pdf prehled_sablon_klicovych_aktivit.pdf (272kB PDF)

Jednotlivé šablony klíčových aktivit:
  I.Čtenářská a informační gramotnost: Sablony_Ctenarska_a_informacni_gramotnost.pdf Sablony_Ctenarska_a_informacni_gramotnost.pdf (210kB PDF)
  II. Cizí jazyky:Sablony_Cizi_jazyky.pdf Sablony_Cizi_jazyky.pdf (349kB PDF)
  III. ICT:Sablony_ICT.pdf Sablony_ICT.pdf (226kB PDF)
  IV. Matematika:Sablony_Matematika.pdf Sablony_Matematika.pdf (208kB PDF)
  V. Přírodní vědy:Sablony_Prirodni_vedy.pdf Sablony_Prirodni_vedy.pdf (211kB PDF)
  VI. Finanční gramotnost:Sablony_Financni_gramotnost.pdf Sablony_Financni_gramotnost.pdf (171kB PDF)
  VII. Inkluzívní vzdělávání:Sablony_Inkluzivni_vzdelavani.pdf Sablony_Inkluzivni_vzdelavani.pdf (274kB PDF)

  Modelové příklady realizace šablon:modelove_priklady_sablon_klicovych_aktivit.pdf modelove_priklady_sablon_klicovych_aktivit.pdf (202kB PDF)

  1 komentářů:

  Luděk Blaha řekl(a)...
  4. května 2010 v 1:19  

  Vtipná kalkulačka.
  Zvláště pak mne pobavila ta bílá barva mezivýsledků ve sloupci I listu VYBAVENÍ. Docela by mne zajímalo, proč má být informace o celkové ceně jednotlivých položek efektivního řešení uživateli skryta.
  Při zběžném hodnocení bych svým žákům v obdobném cvičeníčku určitě důrazně vytkl použití konstant ve výrazu buňky E12 listu Bilance. Je jasné, že Dotace pro školu 300 tisíc a na žáka 4300 Kč se nejspíš měnit nebude, ale systémové to rozhodně není.

  Články dle data  Učitelské listy

  Nabídka práce

  Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

  Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

  Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


  Všechna práva vyhrazena.

  Tento server dodržuje právní předpisy
  o ochraně osobních údajů.

  ISSN 1213-6018
  Licence Creative Commons

  Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.  WebArchiv - archiv českého webu  Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.