15. 6.: seminář Jak zacházet s extremismem ve škole II.

pátek 28. května 2010 ·

Seminář pořádá MŠMT ve spolupráci s Pedagogickým muzeem J. A. Komenského v Praze. MŠMT ve spolupráci s Pedagogickým muzeem J. A. Komenského v Praze a dalšími si Vás dovolují pozvat na seminář Jak zacházet s extremismem ve škole II, který se uskuteční 15.června 2010 budově Pedagogického muzea J. A. Komenského v Praze, Valdštejnská 20, Praha 1. Zájemci se mohou přihlásit do 9. 6. 2010 na e-mail: infodpmensiny@msmt.cz.
 
Pozvánka Pozvánka (38kB DOC)
Pozvánka Pozvánka (157kB PDF)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.