Manuál pro tvorbu školních vzdělávacích programů v ZUV

pondělí 1. listopadu 2010 ·

Základní umělecké školy již mohou využít Manuál pro tvorbu ŠVP. Do ZUŠ bude rozeslán v tištěné podobě počátkem listopadu. Stáhnout jej lze na stránkách VÚP ve formátu PDF.




Manuál pro tvorbu školních vzdělávacích programů v ZUV

1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
1. listopadu 2010 v 8:28  

Nevidomí učitelé si nemohou přečíst ukázky vypracovaných částí ŠVP, protože jsou do dokumentu vloženy jako grafika. Žádám tímto o úpravu dokumentu tak, aby byl jeho veškerý textový obsah přístupný lidem se zrakovým postižením.

Články dle data



Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018




Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.



WebArchiv - archiv českého webu



Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.