16. – 17. 10.: Seminář pro středoškolské pedagogy Brno

neděle 13. září 2009 ·

Téma: Šance pro rozvoj aneb rozvojová spolupráce.

Kromě nových znalostí z oblasti globálního rozvojového vzdělávání účastníci získají
– dovednosti, jak používat interaktivní metody ve vyučování
– inspiraci, jak začleňovat výše uvedené téma do výuky
– podpůrné a metodické materiály

Seminář je hrazen z prostředků EU a MZV ČR včetně ubytování a stravování. Účastníci si hradí pouze dopravu.

Přihlášky: nejpozději 7 dní před zahájením

Kontakt: denisa.rosova@clovekvtisni.cz, tel.: 222 350 805
www.clovekvtisni.cz, www.varianty.cz

Pozvánku si můžete stáhnout ZDE.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.