MŠMT: Prováděcí dokument OP VK (verze k 17. 6. 2009)

pátek 3. července 2009 ·

Dne 17. června 2009 byla Monitorovacím výborem Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK) schválena revidovaná podoba Prováděcího dokumentu OP VK.

Provadeci_dokument_OP_VK_170609.pdf Provadeci_dokument_OP_VK_170609.pdf (1,76 MB)

upravy_PD.pdf upravy_PD.pdf (380 kB)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.