Mediální ohlas výměny ředitelů CERMAT

pátek 31. července 2009 ·

Mediální ohlas je poněkud vlažný, přestože je okurková sezóna. Zajímavějších caus je totiž v Česku stále dostatek.
 
Kopicová odvolala Macha, který měl na starosti státní maturity
ČT24 - Ministryně školství Miroslava Kopicová odvolala Martina Macha, ředitele společnosti CERMAT, která má na starosti přípravy státních maturit. Informoval o tom server Aktuálně.cz. Novým ředitelem by se měl stát znovu Pavel Zelený, ...

Ministryně Kopicová odvolala šéfa státních maturit
Novinky - Ministryně školství Miroslava Kopicová ve čtvrtek odvolala Martina Macha, který je odpovědný za přípravu státních maturit. Ve funkci byl přitom od ledna, kdy nahradil Pavla Zeleného. Právě on jej má nyní na pozici opět vystřídat. ...

Do čela Cermatu se vrátí Zelený, podle Lišky to ohrozí státní maturity
iDNES.cz - Pár měsíců před tím, než první studenti složí státní maturitu, mění ministerstvo školství plány. Do čela Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT), který má státní maturity na starosti, se vrátí Pavel Zelený, kterého na začátku letošního roku ...

Kopicová odvolala Macha, státní maturity budou jinak
Aktuálně.cz - Státní maturity se budou chystat zase jinak. Ministryně školství Miroslava Kopicová odvolala Martina Macha, ředitele společnosti CERMAT, která má přípravy jednotné zkoušky na starosti. Novým ředitelem by se měl stát znovu Pavel Zelený, ...

Státní maturity: Kontroverzní ředitel Cermatu je zpět
Našeadresa.cz - Ministryně školství Miroslava Kopicová odvolala ředitele Cermatu, instituce, která má pod různými názvy již od roku 1996 na starosti přípravu státních maturit. Do jejího čela se vrací Pavel Zelený odvolaný bývalým ministrem Ondřejem Liškou letos v ...

Přípravou státních maturit byl opět pověřen Pavel Zelený
Euro online - Ministryně školství Miroslava Kopicová odvolala ředitele Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání Martina Macha a dosadila na jeho místo opět Pavla Zeleného, který tuto funkci zastával od roku 2007 až do ledna letošního roku. ...

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.