Letní mega akce 1 + 1 kniha ZDARMA pokračuje až do 16. 8. 2009

pátek 31. července 2009 ·

Využijte ještě posledních 14 dní a získejte každou druhou knihu zdarma. Stačí si jen vybrat z široké nabídky knih z produkce vydavatelství Computer Press alespoň 2 tituly a v rámci akce 1 + 1 obdržíte vždy tu levnější zcela ZDARMA.

Vybírat můžete z kompletní nabídky více než 3000 titulů z mnoha zajímavých oborů včetně aktuálních horkých novinek.

Bližší informace k probíhající akci naleznete zde.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.