MŠMT: Nová vyhláška o maturitní zkoušce

pondělí 15. června 2009 ·

Text nového právního předpisu, který podepsala paní ministryně 11. června 2009, bude po konečném redakčním zpracování vydán a zveřejněn ve Sbírce zákonů.

Text pro informaci ke stažení (331kB DOC)2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
15. června 2009 v 14:21  

(2) Ve školním roce 2009/2010 a 2010/2011 žák nemůže konat nepovinnou zkoušku ze zkušebního předmětu informatika.


Vite někdo proč ne e?

Anonymní řekl(a)...
15. června 2009 v 15:31  

Ad Anonymní:
Odpověď může být buď hrozně hloupá: "Nemůže ji konat, protože není součástí výběru předmětů pro tato období." (ale to bych asi byl politik, kdybych takhle odpovídal, a ne učitel :-D
nebo jenom hloupá: "Aby se konala informatika, musí být 2 roky předem známý katalog požadavků. A protože ho neudělali, nebo se na něm ještě nikdo nedohodl, tak informatika nemůže být spuštěna."
A pro "lepší" odpověď asi pište na ministerstvo.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.