Jaromír Coufalík: Celostátní seminář v Kroměříži

úterý 2. června 2009 ·

V Kroměříži se již od 1. poloviny 90. let každoročně v květnu konají celostátní semináře zabývající se odborným vzděláváním a celoživotním učením. Účastníky těchto celostátních seminářů bývají ředitelé a učitelé z odborných škol, pracovníci podniků odpovědní za vzdělávání zaměstnanců a ředitelé úřadů práce. Taková struktura účastníků totiž umožňuje posuzovat a projednávat téma semináře z různých hledisek a o to pak bývá jednání semináře zajímavější.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.