ÚIV: Rychlá šetření 2009 na téma sexuální výchova

pondělí 25. května 2009 ·

První vlna Rychlých šetření 2009 měla jako převažující téma sexuální výchovu na základních školách. Kromě toho byly respondentům zadány též tři otázky týkající se vzdělávacího oboru Výchova ke zdraví, a to z hlediska využívání disponibilních hodin a formy výuky. Účast v šetření činila 2402 základních škol ze 4000 dotázaných, tedy 60 %.

Celková zpráva (1MB DOC) z 1. kola Rychlých šetření 2009
Hlavní závěry (731kB DOC)
Dotazník (108kB DOC)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.