9. 6.: Celostátní odborný seminář k problematice průřezových témat

pátek 22. května 2009 ·

Odborný seminář k povinnosti začlenit průřezová témata do výuky ve všech rámcových vzdělávacích programech pro základní i střední vzdělávaní.
 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravuje celostátní odborný seminář k problematice průřezových témat. Povinnost začlenit průřezová témata do výuky je zakotvená ve všech rámcových vzdělávacích programech pro základní i střední vzdělávaní.

Seminář si klade za cíl diskutovat způsoby začleňování průřezových témat a propagovat příklady dobré praxe.

Diskuze a seminář k předmětné problematice se uskuteční dne 9. června 2009 od 10 hod. v zasedací místnosti budovy C, Karmelitská 7, Praha 1.

Vzhledem k omezenému počtu míst žádáme zájemce, aby se registrovali na e-mailové adrese michal.winkler@msmt.cz, a to nejpozději do 2.6.2009. Při přihlašování žádáme účastníky o uvedení jména, příjmení, organizace a profese.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.