21. 5.: Kulatý stůl SKAV Jak zajistit lepší kvalitu výuky cizích jazyků?

sobota 16. května 2009 ·

SKAV, o. s. a SVP PedF UK zvou na další diskusní setkání u kulatého stolu ke vzdělávací politice, které se uskuteční dne 21. května 2009 od 10 hodin v aule ZŠ Vodičkova 22, Praha 1.

Diskusi uvedou vystoupení přednášejících k těmto otázkám:

1. Jaké jsou problémy pregraduálního a dalšího vzdělávání učitelů jazyků? Co lze doporučit na základě dosavadních zkušeností? - Mgr. Naďa Vojtková, katedra anglického jazyka a literatury PedF MU Brno, sdružení AMATE

2. Jak MŠMT podpoří kvalitu výuky cizích jazyků? - PhDr. Jitka Tůmová, MŠMT, odbor předškolního, základního a základního uměleckého vzdělávání

3. Co pro zlepšení kvality výuky cizích jazyků připravuje VÚP? - Mgr. Kamila Sladkovská, VÚP Praha

3. Jakými cestami lze zvyšovat kvalitu výuky cizích jazyků? - Mgr. Marcela Pácalová, ZŠ Pod Marjánkou, Jaké jsou zkušenosti rodičů bilingválního dítěte s podporou kvalitní výuky jazyků?

4. Leah Gaffen, Class Acts, o. s.

Moderátorka: Jaroslava Simonová, SKAV, o. s.

Možnosti položit panelistům otázky ještě před samotným začátkem setkání můžete využít prostřednictvím našeho týmu organizátorů. Své případné dotazy zasílejte na: jaroslava.simonova@skav.cz.

Informace o kulatých stolech naleznete na adrese: www.skav.cz a www.ucitelske-listy.cz.

O kulatých stolech

Kulaté stoly jsou veřejná diskusní setkání, která jsou od roku 2003 pravidelně pořádaná SKAV, o. s. a SVP PedF UK. Vybraná témata se vztahují k aktuálním otázkám z oblasti vzdělávání a školství. Setkání probíhají pravidelně každý třetí čtvrtek v měsíci (kromě období školních letních prázdnin) v aule ZŠ Vodičkova 22 na Praze 1, jsou pořádána zdarma, bez nutnosti předchozí registrace a trvají 2-3 hodiny. Kulaté stoly jsou spolufinancovány Nadačním fondem pro vzdělávání při Mezinárodní škole v Praze, Magistrátem hl. města Prahy a podporovány První multimediální s.r.o.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.