Tomáš Jeřábek: Intel sezval odborníky na Elearning

středa 1. dubna 2009 ·

"Učitel je jako dýdžej, který mixováním materiálů z různých zdrojů a odlišných formátů vytváří nový obsah, který je v daný okamžik šitý na míru jeho posluchačům. Nejedná se však o prosté přehrávání jednotlivých písní, to je již dávno překonané a neaktuální, ale o vytváření nové originální skladby spojováním dílčích a flexibilně použitelných 'samplů' v bezprostřední reakci na momentální situaci. To jsou schopnosti charakterizující skutečného odborníka svého oboru."

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.