7. 5.: seminář Iniciativy mládeže

čtvrtek 2. dubna 2009 ·

Ve čtvrtek 7. května 2009 proběhne v Eurocentru Praha, Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1, od 17 hodin seminář Iniciativy mládeže. Přednášet bude Luciána Krupičková, manažerka akce Iniciativy mládeže, Mládež v akci.

Iniciativa mládeže je projekt, v němž se mladí lidé aktivně a přímo účastní činností, které si sami navrhnou a které jim umožňují rozvíjet jejich iniciativu a tvořivost. Projekt iniciují, vytvoří a zrealizují sami mladí lidé. Projekty iniciativ mládeže pomáhají rozvíjet osobnost mladých lidí a přináší změnu a prospěch veřejnosti (zejména v okolí, kde mladí lidé žijí). Účastnit se mohou mladí lidé ve věku 18 až 30 let s trvalým bydlištěm v zemi programu. Připouští se také účast mladých lidí ve věku 15 až 18 let, pokud je doprovází pracovník s mládeží nebo kouč. Vedoucí projektu může být starší třiceti let. Seminář je tedy určen nejen mladým lidem, kteří se do projektu mohou zapojit, ale například i pracovníkům s mládeží a dalším zájemcům o tuto problematiku. Registrujte se v případě zájmu na euroskop.cz.

Via eTwinning.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.