Učitelé? Na nich přece stojí naše budoucnost!

úterý 10. března 2009 ·

Každý ministr školství se pere za více peněz pro učitele. A žádnému se to nedaří z mnoha důvodů, za které ani nemůže, tak jak by bylo potřeba. Průměrné platy kantorů zdaleka neodpovídají jejich důležitosti. A přitom na nich závisí naše budoucnost.

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/74059/Ucitele-Na-nich-prece-stoji-nase-budoucnost.html

dokument

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.