Průzkum: Badatelská metoda v praxi

úterý 10. března 2009 ·

Studentka 3. ročníku Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity v Ostravě, obor Chemie – biologie Karolína Sněhotová připravila dotazník Badatelská metoda v  praxi a prosí vás o jeho pravdivé vyplnění. Na základě údajů, které dotazník poskytne, bude vyhodnocena a zmapována daná problematika a výsledky budou použity v absolventské práci, která je zaměřena právě na toto téma. Vyplňování vám nezabere víc jak 15 minut.
http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/badatelska-metoda-v-praxi/

dokument

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.