MŠMT: Ministr Liška jednal se zástupci krajů

pátek 6. března 2009 ·

Vedení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ve čtvrtek přivítalo na společném setkání náměstky a náměstkyně hejtmanů jednotlivých krajů České republiky. Jde vůbec o první schůzku zástupců MŠMT s nově zvolenými představiteli krajů. Předmětem jednání bylo především efektivní nastavení vzájemné spolupráce.

„S ohledem na významnou funkci krajů ve vzdělávacím systému jsem rozšířil tým svých nejbližších spolupracovníků o Jaroslavu Wenigerovou. Jde o vynikající odbornici, kterou školská veřejnost velmi dobře zná a respektuje,"  řekl ministr školství, mládeže a tělovýchovy Ondřej Liška. Podle jeho slov bude mít Jaroslava Wenigerová na starost právě komunikaci s kraji.

Ministr Liška s dalšími členy vedení ministerstva představili zástupcům všech čtrnácti krajů střednědobou koncepci MŠMT v oblasti vzdělávání, sportu a mládeže. Náměstci a náměstkyně ministra poté krajskou reprezentaci seznámili s klíčovými tématy, na kterých jejich skupiny v roce 2009 pracují a která jsou aktuálně v popředí jejich zájmu.

V závěru jednání proběhla konstruktivní diskuze nad jednotlivými tématy i nad problémy, které pociťují zástupci krajů jako nejpalčivější.MŠMT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.